زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید: فارسی English
00995555513121 info@rgt24.ir
اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

خرید ملک و سرمایه گذاری در گرجستان یکی از راه های مطمئن برای اخذ اقامت گرجستان است.
بطور کلی پروسه خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان به شرح زیر است:

طبق قوانین جاری گرجستان ، هر شخص خارجی می تواند با خرید ملک حداقل به مبلغ ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا ، بدون نیاز به ثبت شرکت در گرجستان و یا پرداخت مالیات ، کارت اقامت گرجستان را به مدت زمان یکسال دریافت کند و تا زمانی که ملک موردنظر در مالکیت آن تبعه خارجی است اقامت یکساله وی سالانه تمدید خواهد شد.
قانون اقامت گرجستان با خرید ملک ،فرصت مناسبی را در اختیار کسانی که می خواهند فقط اقامت گرجستان را داشته باشند می گذارد و در صورت پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا در آینده می توان از طریق این روش یک اقامت دائمی را رقم زد.
لازم به ذکر است که دریافت کارت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک الزاما پس از شش سال تمدید منجرب به اخذ پاسپورت گرجستان نمی شود و دارای شروطی است، ولی پس از گذشت شش سال تمدید متوالی کارت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک ، اقامت دائم گرجستان به متقاضی داده خواهد شد ، در صورتی که قوانین اخذ اقامت با خرید ملک در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ترکیه منجرب به اخذ اقامت دائم آن کشور نمی شود و می توان گفت این قانون در گرجستان یک مزیت بسیار خوب تلقی می شود.

آینده خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان
از سال ۲۰۱۶ گرجستان به عضویت ناظر اتحادیه اروپا و پیمان ناتو درآمده است و در آینده نزدیک به عضو دائم پیمان شینگن و ناتو تبدیل خواهد شد، پس از تایید اتحادیه اروپا و عضویت دائم در آن اتحادیه، افراد با داشتن پاسپورت گرجستان امکان مسافرت به کشور های عضو شینگن، بدون اخذ ویزا را خواهند داشت. لازم به ذکر است از تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۶ (۲۸ مارچ ۲۰۱۷) شهروندان گرجستان می توانند با گذرنامه های بیومتریک به مدت ۹۰ روز به منطقه شنگن با هدف گردشگری، تجارت و یا دیدار خانواده هاشان سفر کنند و همچنین قرار است از سال ۲۰۱۹ برای کسانیکه کارت اقامت دائم گرجستان را دارند نیز این قانون اجرایی شود.
بنابراین خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان یکی از راه هایی است که به اخذ اقامت اروپا منجر میشود.

🔴تعداد محدودی از آپارتمان های ۱ خوابه و ۳ خوابه آماده تحویل، پروژه گرین دایموند (الماس سبز) تفلیس، جهت فروش موجود می باشد، از علاقمندان به اخذ اقامت و زندگی در گرجستان دعوت میشود که برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشند.

فرم تماس